TPU 051: Jak osiągnąć sukces i pozostać szczęśliwym człowiekiem? – Kamila Rowińska

TPU 051: Jak osiągnąć sukces i pozostać szczęśliwym człowiekiem? – Kamila Rowińska

Słowo SUKCES jest tym, za czym wiele osób dąży, każdy jednak je definiuje inaczej. Marzymy o sukcesie, pożądamy go ale często nie jest on jasno określony i trochę przez to, jest czymś co nie tak łatwo osiągnąć. W dzisiejszej rozmowie poruszyłyśmy kilka tematów min.: cena sukcesu, sukces a nasze wartości, porównywanie się do innych, relacje, podział obowiązków, sytuacja kobiet w Polsce. Jak odkryć swoją wewnętrzną siłę oraz jak zadbać o swoje kompetencję i karierę.

Moim gościem jest ponownie Kamila Rowińska – autorką 7 książek, coach, trener. Wspiera przedsiębiorców, oraz osoby które marzę o tym aby awansować wyżej w tym aby realizowały swoje cele zarówno prywatne jaki zawodowe. Przeprowadza szkolenia z takich zakresów jak: komunikacja asertywna, maksymalna produktywność, zarządzania sobą w czasie, sprzedaż, budowanie wewnętrznej siły jak również zarządzania zespołem. Kamila również prężnie działa online, jest autorką kilku kursów online.

Ogromnie podziękowania dla hotelu Hotel Airport Okęcie Warszawa profesjonalną pomoc i udostępnienie apartamentu na nagranie tej rozmowy.

Specjalnie dla słuchaczy podcastu – bezpłatny kurs „7 kroków do osiągania ambitnych celów”

W tym odcinku:

 • Czym jest sukces?
 • Dlaczego myślimy, że nie zasługujemy na sukces, na lepszą pracę, na większe zarobki?
 • Jakie elementy są ważne by wiedzieć, że idziesz w dobrym kierunku?
 • Metoda karteczek Rowińskiej
 • Zmiana zawodowa i podejmowanie decyzji
 • Jak ważne jest wsparcie otoczenia
 • Jak kobiety mogą wspierać inne kobiety
 • Droga do niezależności
 • Niezależność finansowa i psychiczna kobiet
 • Przejmowanie odpowiedzialności na swój sukces, za swoje finanse
 • Zarządzanie codziennymi obowiązkami, podział obowiązków w domu
 • Wolność w związku

Linki:

Konkurs

Starujemy z konkursem dziś a wyniki podam w poniedziałek 18 tego marca. Zadanie konkursowe jest proste. Chciałabym się byście napisali,  w komentarzu do tego artykułu:

Jaką kobietę podziwiasz i za co? I czego chętnie byś się od niej nauczył/a?

Zostań Patronem podcastu:

Zostań moim patronem na Patronite – to najlepszy sposób na wsparcie. Twoje wsparcie pozwala nam płacić za hosting i sprzęt, wykonywać bardziej ambitne prace i częściej publikować treści. Otrzymujesz dostęp do zdjęć, nagrań, informacji zza kulis podcastu i mojej działalności, stając się Patronem!

Jeśli nie jesteś w stanie wspierać podcast finansowo, nie martw się. Będę szczęśliwa, gdy polecisz lub zachęć do posłuchania podcastu, chociaż 1 osobę!

Podcast możesz subskrybować poprzez:

Zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, możesz zostawić ocenę w iTunes. To tylko chwila a dla mnie każda gwiazdka ma ogromne znaczenie.

Instrukcja:

Aby to zrobić zainstaluj aplikację iTunes na swoim komputerze z systemem Windows, zaloguj się, następnie w sekcji „Sklep” wyszukaj podcast „Tuż Przy Uchu”. Oprócz gwiazdek możesz też napisać kilka słów na jego temat. Dzięki takim osobom jak Ty, które zostawią recenzję, pomagasz mi docierać z podcastem do większej ilości osób kreatywnych i przedsiębiorczych 🙂

Dziękuję! 🙂

Jedna odpowiedź

 1. Agata pisze:

  Najbardziej podziwiana przeze mnie Kobieta to moja Babcia. Ma 84 lata a energii i siły mógłby jej pozazdrościć nie jeden z nas. Najbardziej chciałabym się od niej nauczyć głębokiej wiary, która pozwala akceptować wszytko to, co nas spotyka, dobrego i złego. Podziwiam Ją również za niesamowity spokój ducha – przy Niej ładuję swoje akumulatory na długie miesiące 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2016-2023 Katarzyna Bieleniewicz
Polityka prywatności | Regulamin | Dostawa