katarzyna@bieleniewicz.com

TPU 049: Maksymalna produktywność – Kamila Rowińska

TPU 049: Maksymalna produktywność – Kamila Rowińska

” Jeżeli idziesz na szczyt a masz duży plecak to będzie ci się szło po prostu wolniej. Odrzucanie, wykreślanie, sprzątanie minimalizowanie pewnych rzeczy nadaję Ci rozpęd”

Każdy z nas ma te same 24 godziny, ale są osoby o których możemy powiedzieć, że są ludźmi rezultatów, działania, efektów. W dzisiejszym odcinku gościem jest Kamila Rowińska – autorką 7 książek, oprócz tego jako coach, trener wspiera przedsiębiorców, oraz osoby które marzę o tym aby awansować wyże,j w tym aby realizowały swoje cele zarówno prywatne jaki zawodowe. Przeprowadza szkolenia z takich zakresów jak: komunikacja asertywna, maksymalna produktywność, zarządzania sobą w czasie, sprzedaż, budowanie wewnętrznej siły jak również zarządzania zespołem. Rocznie 7 tysięcy osób bierze udział w szkoleniach na żywo. Kamila również prężnie działam online, jest autorką kilku kursów online .

Porozmawiamy o produktywności, o tym jak najszybciej przechodzić do działania, znajomości siebie, swoich mocnych stron i ograniczeń Dlaczego tak ważne jest podejmowanie decyzji, którym obszarom mówimy tak a którym nie.
Specjalnie dla słuchaczy podcastu – bezpłatny kurs “7 kroków do osiągania ambitnych celów”

W tym odcinku:

  • Czym jest produktywność?
  • Jakie elementy są ważne by wiedzieć, że idziesz w dobrym kierunku?
  • Jakie pytania warto sobie zadać zanim powiesz tak nowej współpracy?
  • Mocne strony i talenty a skuteczność osobista
  • Metoda 3 MIT
  • Metoda ChSS
  • Narzędzia pomocne w pracy

Linki:

Obejrzyj wywiad:

Zostań Patronem podcastu:

Zostań moim patronem na Patronite – to najlepszy sposób na wsparcie. Twoje wsparcie pozwala nam płacić za hosting i sprzęt, wykonywać bardziej ambitne prace i częściej publikować treści. Otrzymujesz dostęp do zdjęć, nagrań, informacji zza kulis podcastu i mojej działalności, stając się Patronem!

Jeśli nie jesteś w stanie wspierać podcast finansowo, nie martw się. Będę szczęśliwa, gdy polecisz lub zachęć do posłuchania podcastu, chociaż 1 osobę!

Podcast możesz subskrybować poprzez:

Zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, możesz zostawić ocenę w iTunes. To tylko chwila a dla mnie każda gwiazdka ma ogromne znaczenie.

Instrukcja:

Aby to zrobić zainstaluj aplikację iTunes na swoim komputerze z systemem Windows, zaloguj się, następnie w sekcji “Sklep” wyszukaj podcast “Tuż Przy Uchu”. Oprócz gwiazdek możesz też napisać kilka słów na jego temat. Dzięki takim osobom jak Ty, które zostawią recenzję, pomagasz mi docierać z podcastem do większej ilości osób kreatywnych i przedsiębiorczych 🙂

Dziękuję! 🙂

2 komentarze

  1. Dla mnie talenty Gallupa również są podstawą do działania. Aktywatora i maksymalistę mam także w top 5 i jestem ciekawa – jakie są pozostałe talenty Kamili?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *