TPU 049: Maksymalna produktywność – Kamila Rowińska

TPU 049: Maksymalna produktywność – Kamila Rowińska

” Jeżeli idziesz na szczyt a masz duży plecak to będzie ci się szło po prostu wolniej. Odrzucanie, wykreślanie, sprzątanie minimalizowanie pewnych rzeczy nadaję Ci rozpęd”

Każdy z nas ma te same 24 godziny, ale są osoby o których możemy powiedzieć, że są ludźmi rezultatów, działania, efektów. W dzisiejszym odcinku gościem jest Kamila Rowińska – autorką 7 książek, oprócz tego jako coach, trener wspiera przedsiębiorców, oraz osoby które marzę o tym aby awansować wyże,j w tym aby realizowały swoje cele zarówno prywatne jaki zawodowe. Przeprowadza szkolenia z takich zakresów jak: komunikacja asertywna, maksymalna produktywność, zarządzania sobą w czasie, sprzedaż, budowanie wewnętrznej siły jak również zarządzania zespołem. Rocznie 7 tysięcy osób bierze udział w szkoleniach na żywo. Kamila również prężnie działam online, jest autorką kilku kursów online.

Porozmawiamy o produktywności, o tym jak najszybciej przechodzić do działania, znajomości siebie, swoich mocnych stron i ograniczeń Dlaczego tak ważne jest podejmowanie decyzji, którym obszarom mówimy tak a którym nie. Jak odkryć swoją wewnętrzną siłę?
Specjalnie dla słuchaczy podcastu – bezpłatny kurs “7 kroków do osiągania ambitnych celów”

Ogromnie podziękowania dla hotelu Hotel Airport Okęcie Warszawa profesjonalną pomoc i udostępnienie apartamentu na nagranie tej rozmowy.

W tym odcinku:

 • Czym jest produktywność?
 • Jakie elementy są ważne by wiedzieć, że idziesz w dobrym kierunku?
 • Jakie pytania warto sobie zadać zanim powiesz tak nowej współpracy?
 • Mocne strony i talenty a skuteczność osobista
 • Metoda 3 MIT
 • Metoda ChSS
 • Narzędzia pomocne w pracy

Linki:

Obejrzyj wywiad:

Zostań Patronem podcastu:

Zostań moim patronem na Patronite – to najlepszy sposób na wsparcie. Twoje wsparcie pozwala nam płacić za hosting i sprzęt, wykonywać bardziej ambitne prace i częściej publikować treści. Otrzymujesz dostęp do zdjęć, nagrań, informacji zza kulis podcastu i mojej działalności, stając się Patronem!

Jeśli nie jesteś w stanie wspierać podcast finansowo, nie martw się. Będę szczęśliwa, gdy polecisz lub zachęć do posłuchania podcastu, chociaż 1 osobę!

Podcast możesz subskrybować poprzez:

Zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, możesz zostawić ocenę w iTunes. To tylko chwila a dla mnie każda gwiazdka ma ogromne znaczenie.

Instrukcja:

Aby to zrobić zainstaluj aplikację iTunes na swoim komputerze z systemem Windows, zaloguj się, następnie w sekcji “Sklep” wyszukaj podcast “Tuż Przy Uchu”. Oprócz gwiazdek możesz też napisać kilka słów na jego temat. Dzięki takim osobom jak Ty, które zostawią recenzję, pomagasz mi docierać z podcastem do większej ilości osób kreatywnych i przedsiębiorczych 🙂

Dziękuję! 🙂

8 komentarzy

 1. Dla mnie talenty Gallupa również są podstawą do działania. Aktywatora i maksymalistę mam także w top 5 i jestem ciekawa – jakie są pozostałe talenty Kamili?

 2. Jestem bardzo zadowolony że znalazłem ten artykuł w sieci. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Powinienem dać lajka za Twoją pracę . Niewątpliwie będę polecał to miejsce i częściej odwiedzał zeby poczytać nowe artykuły.

  • 🙂 Zgadzam się z Tobą w 100%. Internet to świetne miejsce, ale warto weryfikować, czy to co ktoś pisze ma sens, czy ma wiedzę, doświadczenie w tym temacie.
   Stąd też mój dobór tematów i gości do artykułów i podcastu.
   Cieszę się, że tu trafiłaś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Od marca nowe treści i cykle tematyczne.

 3. Woda pisze:

  Jestem bardziej niż zadowolony że wszedłem na tę stronę w sieci. Wielu autorom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Gratki. Zdecydowanie będę rekomendował to miejsce i częściej odwiedzał aby przejrzeć nowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2016-2024 Katarzyna Bieleniewicz
Polityka prywatności | Regulamin | Dostawa