katarzyna@bieleniewicz.com

BIO

KIM JESTEM

Jestem trenerem mocnych stron i talentów Gallupa – Gallup® Certified Strengths Coach – w swojej pracy używam narzędzia CliftonStrengths.

Moim marzeniem jest by coraz więcej osób budowało swoją siłę wewnętrzną, będąc bardziej świadomy swoich talentów. Wiedząc jak ich używać do realizacji mniejszych i większych celów, zarówno prywatnych jak i zawodowych.

Jest absolwentką dwóch kierunków – pedagogiki pracy z doradztwem zawodowym oraz kulturoznawstwa. Ponad 12 lat aktywnie działała w organizacji non profit, wspierając osoby indywidualne oraz grupy w organizacji pracy oraz rozwoju na różnych płaszczyznach.

Jest zafascynowana pozytywną psychologią, metodologią Instytutu Gallupa i możliwościami rozwoju, jakie daje narzędzie CliftonStrengths (test Gallupa). Jej pasją jest również rozwój i pomoc innym w odkrywaniu ich potencjału osobistego oraz pomysłu na siebie.  Ta fascynacja przerodziła się w zawód i tak Katarzyna jest Certyfikowanym trenerem mocnych stron i talentów Gallupa – Gallup® Certified Strengths CoachW pracy z klientami używa narzędzia do diagnozy mocnych stron i talentów – CliftonStrengths. Od 8 lat pracuje jako niezależny przedsiębiorca. Wspiera małe i średnie firmy jako kreatywny konsultant w zakresie tworzenia nowych produktów, projektów oraz działalności w social mediach.

Moją pasją jest rozwój i pomoc innym w odkrywaniu i wykorzystywaniu ich potencjału. I to robię jako Trener Mocnych Stron i Talentów. Od 6 lat pracuję jako niezależny przedsiębiorca. Wspieram małe i średnie firmy jako kreatywny konsultant w zakresie tworzenia nowych produktów, projektów oraz działalności w social mediach. W naszą dalszą współpracę wnoszę moje całe doświadczenie i zaangażowanie.

Jestem twórcą i prowadzącą popularny podcast biznesowo – rozwojowy Tuż przy uchu który tworzę dla osób kreatywnych i przedsiębiorczych. Z gośćmi poruszamy tematy związane z autentycznością w życiu i biznesie, odkrywaniem swoich pasji, swoich mocnych stron, pracy zdalnej, efektywnej pracy oraz kreatywności.

Moimi gośćmi byli m. in.: Paweł Tkaczyk, Kamila Rowińska, Anna Urbańska, Joanna Ceplin, Dominika Nawrocka, Lidia Buksak, Sandra Subel, Urszula Phelep.

Podcastu możesz posłuchać:
      

Moje top 10 mocnych stron wg.Gallupa Clifton StrengthsFinder 2.0

Individualization | Futuristic | Empathy | Input |Significance | Maximizer | Strategic | Intellection | Ideation | Deliberative

PRYWATNIE

Jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Moje życiowe wartości to rodzina, rozwój, niezależność, twórczość i ogromna ciekawość świata. Fascynuje mnie człowiek, jego sposób myślenia. Uwielbiam poznawać nowe osoby i słuchać ich historii przy dobrej kawie.