TPU 052: 5 sposobów jak lepiej poznać siebie

TPU 052: 5 sposobów jak lepiej poznać siebie

„Człowiek może przeoczyć tylko samego siebie.” 
– Erich Maria Remarque (Paul Remarque)

Znajomość samego siebie jest szalenie ważną rzeczą w życiu każdego człowieka. Z biegiem czasu, doświadczenia, nauki poznajemy siebie bardziej i stajemy się bardziej sobą.
Ale, co to znaczy że znam siebie?
Czy można „osiągnąć” całkowitą znajomość własnej osoby?

Czy można być pewnym siebie bez znajomości siebie?
Przyjmując, że pewność siebie to rodzaj stanu, w którym możesz czuć się dobrze we własnej skórze. To akceptacja,  docenianie tego, kim jesteśmy, z całym zestawem zalet, cech, talentów, mocnych stron ale także ograniczeń. Ale jak się do tego zabrać?
Ten odcinek rozpoczyna mini serie – POZNAJ SIEBIE. Odcinki będą nawiązywały do dobrych praktyk, narzędzi które to ułatwiają. Do kilku odcinków zaprosiłam gości którym bliskie są wartości osobiste.

W tym odcinku:

Linki:

Zostań Patronem podcastu:

Zostań moim patronem na Patronite – to najlepszy sposób na wsparcie. Twoje wsparcie pozwala nam płacić za hosting i sprzęt, wykonywać bardziej ambitne prace i częściej publikować treści. Otrzymujesz dostęp do zdjęć, nagrań, informacji zza kulis podcastu i mojej działalności, stając się Patronem!

Jeśli nie jesteś w stanie wspierać podcast finansowo, nie martw się. Będę szczęśliwa, gdy polecisz lub zachęć do posłuchania podcastu, chociaż 1 osobę!

Podcast możesz subskrybować poprzez:

Zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, możesz zostawić ocenę w iTunes. To tylko chwila a dla mnie każda gwiazdka ma ogromne znaczenie.

Instrukcja:

Aby to zrobić zainstaluj aplikację iTunes na swoim komputerze z systemem Windows, zaloguj się, następnie w sekcji „Sklep” wyszukaj podcast „Tuż Przy Uchu”. Oprócz gwiazdek możesz też napisać kilka słów na jego temat. Dzięki takim osobom jak Ty, które zostawią recenzję, pomagasz mi docierać z podcastem do większej ilości osób kreatywnych i przedsiębiorczych 🙂

Dziękuję! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2016-2023 Katarzyna Bieleniewicz
Polityka prywatności | Regulamin | Dostawa