TPU 042: Home office, jaki sprzęt przyda Ci się w domowym biurze?

TPU 042: Home office, jaki sprzęt przyda Ci się w domowym biurze?

Praca w domu ma wiele zalet – szczególnie dla osób, które tak jak ja cenią sobie niezależność. Elastyczność, mobilność, większa efektywność – zalet pracy zdalnej jest wiele. Home office stało się już trochę trendem i odpowiedziom, na potrzeby niektórych pracowników. Coraz więcej osób,korzysta z tej formy i nie są to tylko przedstawiciele jednoosobowych działalności gospodarczych. Zorganizowanie biura we własnym mieszkaniu, to pewne wyzwanie, to też zależy od tego jaki rodzaj działalności prowadzicie. Trzeba tak je zaprojektować, by dobrze nam się tam pracowało, a jednocześnie, by nie przeszkadzać innym domownikom.Jest kilka cech wspólnych dla przestrzeni typu „home office”. W domowym biurze, tak jak i w normalnym, musi być miejsce na przechowywanie dokumentów, sprzęt do pracy, itd.
Dziś razem z Rafałem poruszymy temat sprzętu, który może Ci się przydać.

 

Linki:

Podcast możesz subskrybować poprzez:

Zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, możesz zostawić ocenę w iTunes. To tylko chwila a dla mnie każda gwiazdka ma ogromne znaczenie.

Instrukcja:

Aby to zrobić zainstaluj aplikację iTunes na swoim komputerze z systemem Windows, zaloguj się, następnie w sekcji “Sklep” wyszukaj podcast “Tuż Przy Uchu”. Oprócz gwiazdek możesz też napisać kilka słów na jego temat. Dzięki takim osobom jak Ty, które zostawią recenzję, pomagasz mi docierać z podcastem do większej ilości osób kreatywnych i przedsiębiorczych 🙂

Dziękuję! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2016-2024 Katarzyna Bieleniewicz
Polityka prywatności | Regulamin | Dostawa