Talent Gallupa – Czar (Woo)

Talent Gallupa – Czar (Woo)

Osoby, które wyróżnia cecha CZAR-u, uwielbiają podejmować wyzwanie związane z poznawaniem nowych ludzi i zdobywaniem ich aprobaty.
Czerpią satysfakcję z „przełamywania lodów” i budowania relacji z drugim człowiekiem.

“Czar oznacza Ciągłe Zdobywanie Aprobaty Rozmówcy. Ty po prostu uwielbiasz wyzwanie, jakim jest poznawanie nowych ludzi i zdobywanie ich sympatii. Obcy ludzie rzadko Cię onieśmielają. Wręcz przeciwnie, spotkanie z nimi dodaje Ci energii. Nieznani Tobie ludzie pociągają cię. Na początek chcesz poznać ich imiona, zadać im parę pytań i odnaleźć wspólne zainteresowania. Dzięki temu będziesz mógł/mogła rozpocząć rozmowę i zbudować podstawy porozumienia. Niektórzy ludzie unikają rozpoczęcia rozmowy z obawy, że po chwili nie będą mieli o czym mówić. Z tobą jest inaczej. Nie tylko rzadko brakuje ci słów, ale czerpiesz autentyczną przyjemność z rozmowy z nieznajomym, gdyż dużą satysfakcję daje ci przełamywanie lodów i nawiązywanie znajomości. A jak już tego dokonasz, z satysfakcją kończysz rozmowę i ruszasz dalej. Czekają na ciebie nowi ludzie, nowe miejsca kontaktów, nowe grupy, do których się można przyłączyć. Na świecie nie ma nieznajomych. Jest tylko całe mnóstwo znajomych, których jeszcze nie spotkałeś/aś.”

Przeczytaj jak o swoim talencie #Czar mówi Marta Becker

Nazywam się Marta Becker. Jestem mamą, żoną, przedsiębiorcą, entuzjastką ludzi, świata, rozwoju i talentów Gallupa. Z branżą  turystyczną związana od 2004 roku. Współwłaścicielka  biura podróży Becker-Sindbad Ticket Center w Hamburgu.

Moje Top 5:

1. Czar – Woo

2. Zbieranie – Input

3. Uczenie się – Learner

4. Rozwijanie innych – Developer

5. Indywidualizacja – Individualization

Czym jest dla Ciebie talent Czar?

Talent Czar w połączeniu z talentem Komunikatywność daje mi ogromne poczucie autentyczności w relacjach społecznych. Dzięki otwartości i chęci poznania drugiego człowieka naturalnie stwarzam sprzyjającą atmosferę po to aby rozpocząć rozmowę .

Czar lubię kierować na siebie i na innych. Ponieważ zależy mi, aby osoby przebywające w moim towarzystwie czuły się dobrze i komfortowo.

Talent Czar daje mi satysfakcję z budowania relacji z drugim człowiekiem. Nowo poznane osoby rzadko mnie onieśmielają a spotkanie z nimi dodaje mi energii.

Jak ten talent się u Ciebie objawia?

Czar towarzyszy mi wszędzie gdzie tam gdzie są relacje i możliwość poznania nowych osób. Z łatwością zadaję pytania, rozmawiam o wszystkim i wszędzie. Nowo poznanym osobom zaoferuję pomoc, zainicjuję rozmowę, podzielę się wiedzą i doświadczeniami.

Chętnie jestem osobą witającą, świetnie czuje się w roli gospodarza. Odczuwam satysfakcję z przełamywania lodów i zjednywania ludzi.

Co w nim najbardziej lubisz?

W Woo lubię przede wszystkim otwartość i pozytywne nastawienie bez oceniania drugiego człowieka. Chęć poznania wyjątkowości w drugim człowieku, potencjału, pasji. Dzięki Indywidualizacji, WOO niezwykle mi w tym pomaga. Energia jaką daje mi WOO lubię wnosić do sytuacji towarzyskich i spotkań.

Co jest dla Ciebie ograniczeniem i wyzwaniem związanym z tym talentem?

Charyzma i energia która jest charakterystyczna dla Woo może być dużym wyzwaniem ponieważ może przytłoczyć drugą stronę. W sytuacji kiedy rozmówca nie ma ochoty na dalszy kontakt dojrzałe.

WOO pilnuje swojej energii i dbając o rozmówce przechodzi w rolę obserwatora. Woo automatycznie obdarza ludzi sympatią i również lubi być przez otoczenie lubianym. Wyzwaniem w takiej sytuacji może być brak akceptacji lub nadmierne jej poszukiwanie w oczach innych. Świadome WOO akceptuje taką informację i koncentruje się na relacjach w których jakość a nie ilość ma kluczowe znaczenie.

Jak ten talent pomaga Ci budować relacje, wpływać na innych, realizować zadania, myśleć? Gdzie widzisz największe zastosowanie tego talentu i Jak nim można pracować. Co mogą robić inne osoby z tym talentem?


Talent Woo to głównie emocje, otwartość, ciekawość i relacyjność. Dla Woo najlepszym zajęciem będzie takie gdzie ma możliwość spotkać nowe osoby. Naturalnie odnajduje się w pierwszych spotkaniach z klientem, dzięki sympatii do ludzi z łatwością buduje porozumienie i nawiązuje relację. Jednoczy sobie innych i przełamie lody.

Będzie bardzo pomocne w nawiązywaniu licznych kontaktów reprezentując firmę np. na targach, spotkaniach branżowych. Świetnie się sprawdzi budując porozumienie, wnosząc wartość i energię w sieci społeczne. Jako gospodarz lub osoba witająca ułatwi nowo poznanym osobom możliwość poznania się, wymiany kontaktów, informacji.

Nie znasz jeszcze swoich talentów? Nic nie szkodzi, kliknij link poniżej, odkryj swoje talenty

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2016-2024 Katarzyna Bieleniewicz
Polityka prywatności | Regulamin | Dostawa