TPU 056: Wideo dla biznesu i marki osobistej- Dorota Białkowska

TPU 056: Wideo dla biznesu i marki osobistej- Dorota Białkowska

Jaki myślisz jaki rodzaj “contentu”, jest najbardziej angażujący?
Oczywiście, że wideo. Podcastów możesz słuchać w międzyczasie, a wideo potrzebuje Twojej większej uwagi.

Według najnowszych danych konsumpcja wideo na smartfonach wzrasta każdego roku aż o 100%. Większość użytkowników smartfonów ogląda bardzo duże ilości wideo, na Youtube, Instagramie, Facebooku i wielu innych miejscach. A skoro wideo jest tak powszechne i tak przyjazną formą dla odbiorów każda marka osobista, biznes powinien rozważyć czy nie zainwestować i włączyć do swoich działań tą właśnie formę. 

Duże część pracy możemy wykonać samodzielnie i o tym min. będę dziś rozmawiać z Dorotą Białkowską.  Mieliście już okazję ją poznać w jednym z pierwszych odcinków, gdzie mówiła o tym jak skutecznie przygotować się do sesji zdjęciowej. Dorota Białkowska pomagam przedsiębiorczym kobietom zaprezentować ich produkty lub usługi w pięknym i skutecznym formacie wideo. Wspiera głównie kobiece marki, wykonując także klimatyczne sesje wizerunkowe, odzwierciedlające prawdziwy charakter biznesu pełnego emocji i wartości.

W tym odcinku:

  • O czym pomyśleć zanim zdecydujesz się zacząć tworzyć i nagrywać wideo?
  • Dlaczego warto postawić na wideo?
  • Dlaczego wideo w biznesie jest takie ważne?
  • Przykłady różnych form wykorzystania wideo w rożnych branżach
  • Trendy w wideo
  • Domowe studio – jak samemu się do tego zabrać i co potrzebujesz?
  • Aplikacje, programy, sprzęty od których warto zacząć?
  • Lista rzeczy które należy wykonać przed nagraniem samodzielnym – checklista
  • Do wystąpień przed kamerą musimy się odpowiednio przygotować Jak?

Linki:

Zostań Patronem podcastu:

Zostań moim patronem na Patronite – to najlepszy sposób na wsparcie. Twoje wsparcie pozwala nam płacić za hosting i sprzęt, wykonywać bardziej ambitne prace i częściej publikować treści. Otrzymujesz dostęp do zdjęć, nagrań, informacji zza kulis podcastu i mojej działalności, stając się Patronem!

Jeśli nie jesteś w stanie wspierać podcast finansowo, nie martw się. Będę szczęśliwa, gdy polecisz lub zachęć do posłuchania podcastu, chociaż 1 osobę!

Podcast możesz subskrybować poprzez:

Zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, możesz zostawić ocenę w iTunes. To tylko chwila a dla mnie każda gwiazdka ma ogromne znaczenie.

Instrukcja:

Aby to zrobić zainstaluj aplikację iTunes na swoim komputerze z systemem Windows, zaloguj się, następnie w sekcji “Sklep” wyszukaj podcast “Tuż Przy Uchu”. Oprócz gwiazdek możesz też napisać kilka słów na jego temat. Dzięki takim osobom jak Ty, które zostawią recenzję, pomagasz mi docierać z podcastem do większej ilości osób kreatywnych i przedsiębiorczych 🙂

Dziękuję! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2016-2024 Katarzyna Bieleniewicz
Polityka prywatności | Regulamin | Dostawa