katarzyna@bieleniewicz.com

TPU 019: O strategii, tworzeniu, promocji i sprzedaży kursów online – Magdalena Pawłowska

TPU 019: O strategii, tworzeniu, promocji i sprzedaży kursów online – Magdalena Pawłowska

Moim gościem jest Magdalena Pawłowska — ekspert online marketingu, przedsiębiorca, od ponad 6 lat zarządza agencją marketingową, prowadzi szkolenia i konsultacje psycholog społeczny. Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych, tworzy i wprowadza nowe produkty do sprzedaży online. Jej kampanie odnoszą wiele sukcesów — m.in. zapewniła przychody o wartości: 2,4 miliona złotych w 2 miesiące, 1 miliona złotych w 15 dni, 600 tysięcy złotych w 5 dni. Swoją metodą dzieli się w najnowszej książce. Znajdziesz w niej wszystko, co musisz wiedzieć, by stworzyć, wypromować i sprzedać swój produkt online. I o tym usłyszysz w dzisiejszym odcinku podcastu.

W tym odcinku:

  • O czym powinieneś pomyśleć zanim stworzysz kurs?
  • Jak stworzyć kurs online?
  • Jakie elementy powodują, że Twój kurs może być bardziej skuteczny?
  • Kiedy zacząć informować swoją społeczność o kursie?
  • Czy kurs puścić w sprzedaży ciągłej czy 2-3 razy w roku?
  • Ile dni powinna trwać sprzedaż kursu?
  • Jak wybrać odpowiednią strategię promocji i sprzedaży?
  • Jakie są skuteczne wyzwalacze sprzedaży?

Linki i osoby wymienione w odcinku:

Podcast możesz subskrybować poprzez:

Zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, możesz zostawić ocenę w iTunes. To tylko chwila a dla mnie każda gwiazdka ma ogromne znaczenie.

Instrukcja:

Aby to zrobić zainstaluj aplikację iTunes na swoim komputerze z systemem Windows, zaloguj się, następnie w sekcji “Sklep” wyszukaj podcast “Tuż Przy Uchu”. Oprócz gwiazdek możesz też napisać kilka słów na jego temat. Dzięki takim osobom jak Ty, które zostawią recenzję, pomagasz mi docierać z podcastem do większej ilości osób kreatywnych i przedsiębiorczych 🙂

Dziękuję! 🙂

KONKURS

Wystarczy, że w swoich social mediach (Instagram, Facebook) wrzucisz zdjęcie jak słuchasz podcastu Tuż przy uchu. Na zdjęciu możesz być Ty, ale równie dobrze może być Twój telefon z aplikacją do podcastów i słuchawki.

Ważne byś dodał hastag #tużprzyuchu #słuchampodcastów po którym będę mogła Cię znaleźć.

Konkurs trwa do 31 października i tego dnia wieczorem ogłoszę kto otrzyma książkę. Jeśli kilka zgłoszeń mnie zaciekawi nagrodzę więcej osób innymi książkami z przeznaczonej na konkursy puli.

Powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *